"Teraźniejszość i Przyszłość Archeologii"

Zapraszamy do udziału w konferencji "Teraźniejszość i Przyszłość Archeologii" organizowanej pod patronatem Dziekana Wydziału Historycznego UJ, prof. dra hab. Stanisława Sroki, z okazji 50-lecia utworzenia Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Konferencja odbędzie się w trybie zdalnym na platformie MS Teams w dniach 9-10 grudnia 2021 roku.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie zamiaru uczestnictwa. Link do spotkania zostanie przesłany zadeklarowanym uczestnikom na krótko przed konferencją: email do zgłoszenia

jpg
Program Konferencji
Nasze badaczki i badacze na warsztatach naukowych w Wiedniu

Prof. dr hab. Paweł Valde-Nowak został ekspertem w zespole Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA ds. umiędzynarodowienia polskiej nauki.

Sztuka i archeologia kultur indiańskich prekolumbijskiego Południowego Zachodu USA (dr hab. Radosław Palonka, prof. UJ)