PILNE: Wybitne kobiety w Nauce - prof. Ewdoksia Papuci-Władyka

05.02.2021
Prof. dr hab. Ewdoksia Papuci-Władyka z Instytutu Archeologii UJ nominowana przez Narodowe Centrum Nauki do grona wybitnych kobiet w nauce.
więcej o PILNE: Wybitne kobiety w Nauce - prof. Ewdoksia Papuci-Władyka
Kosmogonia Tatr i Podtatrza: Jaskinia Obłazowa

04.02.2021
Serdecznie zapraszamy do oglądania filmu promującego dotychczasowe wyniki badań prowadzonych w Jaskini Obłazowej pod kierunkiem prof. dr. hab. Pawła Valde-Nowaka.
więcej o Kosmogonia Tatr i Podtatrza: Jaskinia Obłazowa
O starożytnym Pafos w Polskim Radio

26.01.2021
W najbliższą środę (27.01) po 19:07 w Jedynka - Program 1 Polskiego Radia wysłuchać będzie można audycji o starożytnym Pafos, w którym badania prowadzi zespół pod kierunkiem Przewodniczącej naszej Komisji, prof. E. Papuci-Władyki
więcej o O starożytnym Pafos w Polskim Radio

23.11.2020
Tegoroczna Konferencja Sprawozdawcza Instytutu Archeologii UJ odbędzie się dnia 11 grudnia. Konferencja odbędzie się w formule on-line, z wykorzystaniem platformy MS Teams.
więcej o Konferencja Sprawozdawcza IA UJ 2020. Program konferencji, abstrakty oraz link do wdarzenia
Informujemy, że biblioteki Instytutu będą ponownie otwarte dla czytelników!

22.10.2020
Od dnia 4 grudnia do 23 grudnia czytelnia i wypożyczalnia będą funkcjonowały na następujących zasadach...
więcej o Informujemy, że biblioteki Instytutu będą ponownie otwarte dla czytelników!
Uwaga! Ważna zmiana prowadzenia zajęć w IA

20.10.2020
Dyrekcja IA UJ uprzejmie informuje, iż w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, rozporządzeniami ogólnokrajowymi oraz decyzjami władz uniwersyteckich, wszelkie zajęcia w I semestrze roku akademickiego 2020/2021, realizowane dotąd "na żywo" w budynku i pomieszczeniach Instytutu Archeologii będą prowadzone do odwołania w formie zdalnej.
więcej o Uwaga! Ważna zmiana prowadzenia zajęć w IA
Nowa misja w Nea Pafos

17.10.2020
15 października w Pafos odbyły się skromne uroczystości z okazji 55-lecia polskich prac archeologicznych na Cyprze. Wzięli w nich udział przedstawiciele władz cypryjskich, ambasady RP w Nikozji, a także ekipa polskich archeologów, która od początku października pracuje w Nea Pafos w ramach nowej krakowsko-warszawskiej ekspedycji. Kierownikiem badań jest prof. Ewdoksia Papuci-Władyka z Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nowa misja w Nea Pafos
Paphos Agora Project - Nowa Publikacja!

12.10.2020
Ukazała się pierwsza książka z nowej serii „Paphos Agora Project” pod redakcją Prof. dr hab. Ewdoksii Papuci-Władyki
więcej o Paphos Agora Project - Nowa Publikacja!
Studenci: Przedłużenie ważności legitymacji studenckich

12.10.2020
Zgodnie z rozporządzeniem premiera wszystkie legitymacje studenckie ważne do 31 marca 2020 r. zostają automatycznie przedłużone do 29 listopada. Nie ma konieczności osobistego stawiania się w sekretariatach.
więcej o Studenci: Przedłużenie ważności legitymacji studenckich
Ważne: Oświadczenia Covid-19 dla studentów odbywających zajęcia stacjonarne

06.10.2020
Szanowni Państwo, Drogie Studentki i Drodzy Studenci, odbywający zajęcia stacjonarne, bardzo prosimy Was o zapoznanie się z niniejszą informacją dotyczącą ważnych oświadczeń które należy podpisać przed zajęciami