Promocja książki dedykowanej prof. dr hab. Bolesławowi Ginterowi

28.02.2024
więcej o Promocja książki dedykowanej prof. dr hab. Bolesławowi Ginterowi

21.02.2024
więcej o Trwa nabór do najnowszego numeru studenckiego Czasopisma Archeologicznego "Menhir"
Nasze badaczki i badacze na warsztatach naukowych w Wiedniu

11.02.2024
W dniach 7-9.02.2024 w Wiedniu, odbył się warsztatnaukowy: Encasing The Body For Eternity - Workshop - Body Containers In The Predynastic And The Early Dynastic Period In Egypt.
więcej o Nasze badaczki i badacze na warsztatach naukowych w Wiedniu

06.02.2024
31 stycznia 2024 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu Ekspertów ds. Krajowej Strategii Umiędzynarodowienia, którzy będą stanowić główny organ doradczy w zakresie tworzenia tego strategicznego dokumentu.
więcej o Prof. dr hab. Paweł Valde-Nowak został ekspertem w zespole Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA ds. umiędzynarodowienia polskiej nauki.

Rejestracja!

06.02.2024
Podajemy terminy rejestracji na przedmioty dla studentów archeologii UJ
więcej o Rejestracja!

06.02.2024
Południowy Zachód Ameryki Północnej to kraina szczególna i wyjątkowa pod względem geograficznym, archeologicznym, kulturowym i krajobrazowym.
więcej o Sztuka i archeologia kultur indiańskich prekolumbijskiego Południowego Zachodu USA (dr hab. Radosław Palonka, prof. UJ)

24.12.2023
Życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku!
więcej o Szanowni Państwo

Przerwa Noworoczna!

13.12.2023
Uprzejmie informujemy, że Sekretariat ds. studenckich w dniach od 27.12.2023 do 05.01.2024 będzie nieczynny.
więcej o Przerwa Noworoczna!
Tydzień Patrona Szkoły Podstawowej nr 114 (SP114) w Krakowie

04.12.2023
Tydzień kultury pierwotnych narodów Ameryki Północnej i Południowej
więcej o Tydzień Patrona Szkoły Podstawowej nr 114 (SP114) w Krakowie