Uwaga! Ważna zmiana prowadzenia zajęć w IA

Dyrekcja IA UJ uprzejmie informuje, iż w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, rozporządzeniami ogólnokrajowymi oraz decyzjami władz uniwersyteckich, wszelkie zajęcia w I semestrze roku akademickiego 2020/2021, realizowane dotąd "na żywo" w budynku i pomieszczeniach Instytutu Archeologii będą prowadzone do odwołania w formie zdalnej.

Uwaga! Dotyczy funkcjonowania bibliotek, czytelni oraz udostępniania (cyfrowo) zbiorów IA UJ.
Studenci: Przedłużenie ważności legitymacji studenckich
Ważne: Oświadczenia Covid-19 dla studentów odbywających zajęcia stacjonarne