Organizacja kształcenia w roku akademickim 2021/2022

Z dniem 1 października 2021 roku Uniwersytet Jagielloński powraca do stacjonarnego trybu kształcenia, z wyjątkiem zajęć określonych przez dziekanów wydziałów.

Zapraszamy do zapoznanie się szczegółowego Komunikatu Dziekana Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie organizacji zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 z dnia 10 września 2021r.

Pełna treść komunikatu >>

"Zobacz, jak On to zrobił..." - Uroczystość dedykowana profesorowi Bolesławowi Ginterowi

Zaproszenie na wykład

Nasze badaczki i badacze na warsztatach naukowych w Wiedniu

Prof. dr hab. Paweł Valde-Nowak został ekspertem w zespole Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA ds. umiędzynarodowienia polskiej nauki.