Archeologia publiczna i archeologia wspólnotowa. Idee, teoria, praktyki

Dyrekcja naszego instytutu serdecznie zaprasza na wykład dr Katarzyny Radziwiłko.

Wykład odbędzie się 15 marca (środa) o godzinie 14.00 w sali 210 (IA UJ) ul. Gołębia 11.

Po wykładzie odbędzie się prezentacja oferty stażowej dla studentek i studentów archeologii.

jpg
Oficjalny plakat wydarzenia
Nasze badaczki i badacze na warsztatach naukowych w Wiedniu

Prof. dr hab. Paweł Valde-Nowak został ekspertem w zespole Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA ds. umiędzynarodowienia polskiej nauki.

Sztuka i archeologia kultur indiańskich prekolumbijskiego Południowego Zachodu USA (dr hab. Radosław Palonka, prof. UJ)