Paphos Agora Project - Nowa Publikacja!

12.10.2020
Ukazała się pierwsza książka z nowej serii „Paphos Agora Project” pod redakcją Prof. dr hab. Ewdoksii Papuci-Władyki
więcej o Paphos Agora Project - Nowa Publikacja!
Studenci: Przedłużenie ważności legitymacji studenckich

12.10.2020
Zgodnie z rozporządzeniem premiera wszystkie legitymacje studenckie ważne do 31 marca 2020 r. zostają automatycznie przedłużone do 29 listopada. Nie ma konieczności osobistego stawiania się w sekretariatach.
więcej o Studenci: Przedłużenie ważności legitymacji studenckich
Ważne: Oświadczenia Covid-19 dla studentów odbywających zajęcia stacjonarne

06.10.2020
Szanowni Państwo, Drogie Studentki i Drodzy Studenci, odbywający zajęcia stacjonarne, bardzo prosimy Was o zapoznanie się z niniejszą informacją dotyczącą ważnych oświadczeń które należy podpisać przed zajęciami
więcej o Ważne: Oświadczenia Covid-19 dla studentów odbywających zajęcia stacjonarne

06.10.2020
Przedstawiamy książkę (podręcznik) o kulturach indiańskich pogranicza Stanów Zjednoczonych oraz północnego Meksyku autorstwa dra hab. Radosława Palonki. Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Sztuka i archeologia kultur indiańskich prekolumbijskiego Południowego Zachodu USA
Nowy Tom: "Studies in Ancient Art and Civilization"

30.09.2020
Trwa nabór artykułów do najnowszego tomu czasopisma UJ "Studies in Ancient Art and Civilization". Zapraszamy serdecznie do współpracy. Więcej informacji dla autorów >>>
więcej o Nowy Tom: "Studies in Ancient Art and Civilization"
Biblioteka IA UJ: Nowe godziny otwarcia

29.09.2020
W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią w semestrze zimowym biblioteka (dotyczy archeologii powszechnej i śródziemnomorskiej) będzie czynna w następujących godzinach
więcej o Biblioteka IA UJ: Nowe godziny otwarcia

28.09.2020
Na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku, pomimo ograniczeń spowodowanych warunkami epidemicznymi, zespół z Instytutu Archeologii UJ powrócił w Karpaty, kontynuując badania wykopaliskowe prehistorycznej osady obronnej na Górze Zyndrama w Maszkowicach.
więcej o Góra Zyndrama w Maszkowicach: Fantastyczny sezon badawczy naszych archeologów
Studenci: Legitymacje studenckie

23.09.2020
Rozporządzenie dotyczące przedłużenia ważności legitymacji studenckich. Prosimy o zapoznanie się z informacją.
więcej o Studenci: Legitymacje studenckie
Uwaga! Zmiana w terminie rejestracji na zajęcia

22.09.2020
Studenci: W związku z problemami technicznymi został przesunięty termin rejestracji na zajęcia w pierwszym semestrze. Bardzo prosimy o zapoznanie się z najnowszym komunikatem dotyczącym rejestracji.
więcej o Uwaga! Zmiana w terminie rejestracji na zajęcia

15.09.2020
Dyrekcja IA UJ uoprzejmie informuje, iż w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, rozporządzeniami ogólnokrajowymi oraz decyzjami uniwersyteckimi, wszelkie zajęcia w I semestrze roku akademickiego 2020/2021, realizowane dotąd "na żywo" w budynku i pomieszczeniach Instytutu Archeologii będą prowadzone do odwołania w formie zdalnej.
więcej o UWAGA! Aktualizacja: Zasady nauczania w naszym instytucie w I semestrze 2020/2021